PLACES TANCADES AL 1r TORN

PLACES TANCADES AL 2n TORN

Si algú ha fet l’inscripció i no es troba a la llista, no us preocupeu. Comproveu si el nom del vostre fill es troba a l’altre llista o poseu-vos en contacte amb campus@oktitans.com o al telèfon +34 637.44.65.10.

 

Nens 1er Torn

  1. Georgina Casadevall ……………………. 10/02/2008 (C.P. Manlleu)
  2. Paula Dorado Jiménez …………………. 12/08/2008 (C.P. Manlleu)
  3. Martina Cobo Mayorga ………………… 11/03/2009 (C.P. Manlleu)
  4. Sigrid Rosquellas Dot …………………… 02/08/2009 (C.P. Manlleu)
  5. Arnau Serra Mansilla …………………… 18/12/2009 (C.P. Manlleu)
  6. Gerard Ramírez Montanero ………….. 14/03/2008 (Maristes Sant Joan)
  7. Arnau Álvarez Basset (porter) ……….. 15/02/2010 (Girona C.H.)
  8. Gonzalo Loyo Figa ……………………….. 13/06/2008 (Maristes Sant Joan)
  9. Marina Agell León ……………………….. 03/06/2008 (C.P. Tordera)
  10. Saüc Ribas Roca …………………………… 14/06/2008 (C.P. Jonquerenc)
  11. Irache Santana Marco …………………… 24/03/2008 (C.P. Jonquerenc)
  12. Nil Cufí Sala …………………………………. 22/08/2008 (C.P. Jonquerenc)
  13. Bruna Carreras Baserba ………………… 18/06/2008 (C.P. Jonquerenc)
  14. Oriol Ferrer Juan ………………………….. 07/04/2008 (C.P. Jonquerenc)
  15. Aitor Joan Soto …………………………….. 03/07/2008 (C.P. Jonquerenc)
  16. Oliu Ribas Roca (porter) ……………….. 28/11/2011 (C.P. Jonquerenc)
  17. Bru Lamarca Gallego …………………….. –/–/2007 (U.E. Horta)
  18. Jan Lamarca Gallego …………………….. –/–/2011 (U.E. Horta)
  19. Eloi Santisteban Garcia …………………. 06/06/2008 (Reus Deportiu)
  20. Jordi Monné Sot …………………………… 02/12/2008 (Reus Deportiu)
  21. Zinasch Navarro Pérez ………………….. 20 /07/2018 (C.H. Jonquerenc)
  22. Lluc Serra Teixidor (porter) …………… 07/04/2009 (Girona C.H.)
  23. Pau Guillaumet (porter) ………………… 14/08/2009 (C.H. Alpicat-Lleida)
  24. Pol Pelaez Reig …………………………….. 18/09/2008 (C.H. Alpicat-Lleida)
  25. David Sicilia Marín ……………………….. 29/10/2009 (U.E. Horta)
  26. Sergi Miró Alonso …………………………. 17/11/2009 (U.E. Horta)
  27. Arnau Peláez Reig …………………………. 16/03/2011 (C.H. Alpicat- Lleida)
  28. Sergi Mateo Arubés (porter) ………….. 14/06/2008 (U.E. Horta)
  29. Alex Vicén Nogueras ……………………… 17/07/2008 (U.E. Horta)
  30. Jan Ródenas Través ………………………. 25/02/2008 (U.E. Horta)
  31. Pol Mieites Martí ………………………….. 01/11/2011 (PHC Sant Cugat)
  32. Soren García Fernández ………………… 29/07/2008 (U.E. Horta)
  33. Pol Tarré Asta ………………………………. 24/08/2009 (U.E. Horta)
  34. Sergi Nebleza Gironella …………………. 29/11/2008 (C.H. Vilassar)
  35. Tomeu Beltran Serrano …………………. 11/09/2007 (C.P. Jonquerenc)
  36. Isona Juanola Salvador …………………. 29/05/2007 (C.P. Tordera)
  37. Sergi Martínez Pérez ……………………… 11/03/2008 (U.E. Horta)
  38. Albert Arboix Garcia ……………………… 29/11/2007 (C.P. Claret)
  39. Quim Cantos Cabello ……………………… 20/06/2007 (C.P. Claret)
  40. Miguel Angel Benítez González ……….. 09/07/2008 (U.E. Horta)
  41. Ali Gamissans Collell ……………………… 26/11/2009 (C.P. Manlleu)
  42. Nacho Camprodon Planes ………………. 29/09/2007 (H.C. Sant Just)
  43. Gil Martínez Chirveches ………………….. 21/12/2009 (C.P. Manlleu)
  44. Bru Vilar Trèmols …………………………… 10/01/2009 (Girona C.H.)
  45. Biel Galceran Zamora ……………………… 11/02/2007 (C.E. Molins de Rei)
  46. Iker Busto Cañadas …………………………. 22/05/2007 (C.E. Molins de Rei)
  47. Jana Monturiol Ramos ……………………. 11/04/2007 (C.H. Claret)
  48. Greta Moliner Molina ……………………… 05/06/2007 (C.H. Claret)
  49. Maria Gómez Rodiel ……………………….. 18/08/2007 (C.H. Claret)
  50. Izan Lionel Vinuesa …………………………. 16/10/2009 (Blanes Atlètic)
  51. Guillem Parés Bigas …………………………. 16/03/2009 (H.P. Tona)
  52. Edgar Tamayo Simon ………………………. 21/12/2008 (C.E. Molins de Rei)
  53. Gil Mantinmpé Fraile ………………………. 02/08/2010 (Blanes Atlètic)
  54. Pau Comas Ibáñez …………………………… 26/06/2008 (C.H. Alpicat-Lleida)
  55. Pau Fàbrega Cornellà ………………………. 21/08/2008 (C.H. Salt)
  56. Unai Mauricio Garcia ………………………. 29/08/2006 (U.E. Horta)
  57. Pol Tarriño Pujol …………………………….. 25/10/2007 (U.E. Horta)
  58. Jan Tarriño Pujol ……………………………. 25/10/2007 (U.E. Horta)
  59. Guillem Casasayas …………………………… 17/06/2007 (C.H. Sant Just)
  60. Daniel Silvestre Olalde …………………….. 23/03/2007 (U.E. Horta)
  61. Ginesta Beltran Serrano (porter) ……… 10/05/2010 (C.P. Jonquerenc)
  62. Mireia Codinach Freixa …………………… 13/01/2007 (C.P. Manlleu)
  63. Roger Peiron Trepat ………………………… 03/12/2008 (C.H. Alpicat-Lleida)

Nens 2on Torn

  1. Lucas Martínez …………………………….. 10/12/2006 (C.H. Vilaseca)
  2. Ian Hidalgo ………………………………….. 18/05/2007 (Girona CH)
  3. Guillem Cano ……………………………….. 16/04/2006 (C.H. Vilaseca)
  4. Pol Patricio ………………………………….. 22/06/2006 (C.H. Vilaseca)
  5. Aleix Oliver ………………………………….. 02/03/2004 (Geieg)
  6. Orlin Dimitrov …………………………….. 23/07/2006 (Girona C.H.)
  7. Gerard Haro ………………………………… 05/12/2005 (Geieg)
  8. Ivan Burgos …………………………………. 25/06/2005 (Geieg)
  9. Narcís Pijaume …………………………….. 06/11/2006 (Girona C.H.)
  10. Guillem Peñas ……………………………… 04/10/2007 (F. D. Cassanenc)
  11. Adrià Àlvarez (porter) …………………… 09/10/2007 (Girona C.H.)
  12. Javier Isern ………………………………….. 12/10/2005 (CHH Cambrils)
  13. Pol Ortega ……………………………………. 28/11/2007 (H.C. Sant Just)
  14. Eric Estela ……………………………………. 14/08/2007 (H.C. Sant Just)
  15. Marcel Figuerola …………………………… 26/10/2003 (F.C. Martinenc)
  16. Adrià González ……………………………… 05/10/2003 (F.C. Martinenc)
  17. Joan Serra ……………………………………. 10/02/2007 (Girona C.H.)
  18. Marc Millanes ………………………………. 14/02/2003 (F.C. Martinenc)
  19. Oriol Palacios ……………………………….. 06/12/2007 (C.H. Banyoles)
  20. Pau Palacios …………………………………. 15/01/2006 (C.H. Banyoles)
  21. Arnau Linares ……………………………….. 04/11/2004 (C.H. Banyoles)
  22. Guillem Linares …………………………….. 23/03/2006 (C.H. Banyoles)
  23. Guillem Angulo …………………………….. 18/09/2003 (F.C. Martinenc)
  24. Xaina Salvatierra ………………………….. 15/10/2003 (F.C. Martinenc)
  25. Aniol Comas ………………………………….. 11/01/2006 (C.H. Banyoles)
  26. Max Jou Aguirre ……………………………. 26/07/2006 (C.H. Banyoles)
  27. Gerard Planas ……………………………….. 07/08/2006 (C.H. Banyoles)
  28. Biel Nadal ……………………………………… 15/06/2006 (Girona C.H.)
  29. Grau Pérez …………………………………….. 17/06/2006 (Girona C.H.)
  30. Oriol Sicilia (porter) ………………………… 17/02/2007 (U.E. Horta)
  31. Iván López …………………………………….. 29/07/2003 (U.E. Horta)
  32. Jaume Miró …………………………………… 23/06/2007 (U.E. Horta)
  33. Lucas Vicén …………………………………… 10/12/2002 (U.E. Horta)
  34. Pol Moreno ……………………………………. 11/01/2006 (Girona C.H.)
  35. Ot Ramon ………………………………………. 03/11/2003 (U.E. Horta)
  36. Maria Ramon …………………………………. 02/07/2006 (U.E. Horta)
  37. Pau Roch ……………………………………….. 21/03/2006 (Girona C.H.)
  38. Pol Cantí ………………………………………… 24/12/2006 (C.H. Alpicat- Lleida)
  39. Edgar Giró (porter) …………………………. 16/03/2007 (C.H. Alpicat- Lleida)
  40. Albert Tornós …………………………………. 23/01/2007 (C.H. Alpicat- Lleida)
  41. Didac Cos ………………………………………. 22/08/2007 (C.H. Alpicat- Lleida)
  42. Joan Enric Escuredo ……………………….. 17/08/2003 (U.E. Horta)
  43. Joan Alós ……………………………………….. 01/04/2003 (U.E. Horta)
  44. Jan Inglès ………………………………………. 17/04/2002 (U.E. Horta)
  45. Daniel Trecagnoli ……………………………. 02/05/2003 (Girona C.H.)
  46. Guillem Soldevila ……………………………. 11/12/2003(C.P. Manresa)
  47. Núria Ródenas ……………………………….. 26/11/2002 (U.E. Horta)
  48. Carla Cruz ……………………………………… 16/08/2004 (U.E. Horta)
  49. Martí Sanvicento ……………………………. 09/08/2003 (Phc Sant Cugat)
  50. Joan Ruano …………………………………… 25/06/2006 (C.H. Figueres)
  51. Arnau Garriga ……………………………….. 01/09/2003 (Geieg)
  52. Jan Bas Nofre ………………………………… 28/11/2003 (C.H. Ripollet)
  53. Pau Castro …………………………………….. 01/07/2003 (C.P. Congrés)
  54. Oriol Cañado (porter) …………………….. 15/10/2006 (Sferic Terrassa)
  55. Guillem Ferrer ……………………………… –/–/2006 (Sferic Terrassa)
  56. Roger Rodrigo ………………………………. 16/03/2003 (C.H. Cerdanyola)
  57. Nacho Camprodón ………………………… 29/09/2007 (H.C. Sant Just)
  58. Valentí Martínez ……………………………. 04/05/2004 (C.P. Manresa)
  59. Pol Formatjé (porter) …………………….. 01/10/2003 (Geieg)
  60. Max Pujol (porter) …………………………. 10/08/2002 (U.E. Horta)
  61. Biel Baldrich ………………………………….. 21/08/2006 (C.P. Vilanova)
  62. Oriol Rubio (porter) ………………………. 13/12/2004 (U.E. Horta)
  63. Món Carbó Parramon (porter) ……….. 12/01/2007 (C.H. Lloret)